Durere mare a rinichilor

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Adelina Adina cu 8 ani in urma.

De ceva timp, am o durere mare de rinichi.In special rinichiul drept.Am facut analiza la urina si mi-a iesit ok, am fost si la doctor care a observat la ecograf o infectie si mi-a dat injectii.Mentionez ca am dureri puternice in abdomenul inferior,urina are un miros urat, de cateva zile respir mai greu si am dureri de inima , cu dificultatea membrelor inferioare

Raspunsuri (1)

SMc6vABgE7

acum 7 ani

#62 Quiet in my part of the Bronx too, althouh therre were all sorts of rumors spreading about dinbsrtasces/riotu, and invasions from the projects a mile away.If I remember correctly there was looting on Fordham Rd, in the west Bronx.