Dr Radu Iorgulescu , spitalul Sf.Ioan

Afectiuni ale rinichilor

Postata de last1left cu 9 ani in urma.

Buna ziua!
In curand urmeaza sa fiu operata de catre dl.chirurg Radu Iorgulescu de la spitalul Sf.Ioan pentru un chist destul de mare pe suprarenala!
A mai fost cineva operat de dansul...cum se comporta cu pacientii...are rabdare? Multumesc anticipat...mi-ar fi de mare ajutor cateva pareri!!

Raspunsuri (3)

Leila O.

acum 9 ani

am fost operata la suprarenala stanga de d-nul doctor Iorgulescu in ianuarie 2009 si a fost ft. bine

Utilizator21711771164

acum o luna

Am avut norocul și onoarea de a fi operat de Dr.Radu Iorgulescu de carcinom renal prin nefroctomie totala stânga cu abordare laparasopica pe o durata de cca cinci ore.De la primul consult am simțit ca sunt pe *mâini bune*.Mainiile sale explorau in profunzime abdomenul după vibrații numai de dumnealui simțite ce nici CT-ul nu le putea vedea..Am fost învăluit de aura sa de ales a lui Hippocrates ,profesionist,empatic,preluând îndoielile,angoasa suferindului,fiindu-i aproape tot timpul,model pentru toți cei ce au jurat intru alinarea suferinței .Multumesc domniei sale și minunatei echipe pentru măiestrie,omenie și climatul instituit in momentele grele din viața unui om.

Utilizator21711771164

acum o luna

Am avut norocul și onoarea de a fi operat de Dr.Radu Iorgulescu de carcinom renal prin nefroctomie totala stânga cu abordare laparasopica pe o durata de cca cinci ore.De la primul consult am simțit ca sunt pe *mâini bune*.Mainiile sale explorau in profunzime abdomenul după vibrații numai de dumnealui simțite ce nici CT-ul nu le putea vedea..Am fost învăluit de aura sa de ales a lui Hippocrates ,profesionist,empatic,preluând îndoielile,angoasa suferindului,fiindu-i aproape tot timpul,model pentru toți cei ce au jurat intru alinarea suferinței .Multumesc domniei sale și minunatei echipe pentru măiestrie,omenie și climatul instituit in momentele grele din viața unui om.