doresc sfatul unui doctor specialist in domeniu

Afectiuni ale rinichilor

Postata de matei ion cu 10 ani in urma.

ma urinez tubure si spumat si mi sa lasat durerea pe piceoare in jos si simt ca si prostata ma doatre am 52 ani nu pot sa ma duc la doctor pentruca nu-s in tara . Alte detali cind es la soare ma ustura pulpele si transpir , am luat 5 ziLE medicamentul NORFLOOXACIN si beau ceai de COZI DE CIRESE va rog sa-mi dati un sfat ce medicament sa i-au de urgenta pt observ ca nu si -a facut ectul scontant medicamentul daca se poate sa-mi dati informatia pe e-mail [email protected] va rog daca se poate urgent cu respect

Raspunsuri (1)

Rotaru m.

acum 10 ani

Incearca prostate perform sau prostract 10 de la Dr. Hulda Clark. Sunt speciale pentru afectiuni ale prostatei. Cauta pe net sa vezi ce pareri au persoanele care au folosit aceste produse. Cu ajutorul lor, m-am tratat de adenom de prostata (am folosit cele doua tratamente)