de dimineață vars incontinuu, de ce?

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Utilizator11563112989 cu 4 ani in urma.

De dimineață de la ora 08:30 vars incontinuu, prima data am varsat mancarea de ieri in primele 3/4 varsaturi iar apoi din 20 in 20 minute vars un lichid galben verzui apos, amar. Pe langa asta am avut si foarte multe scaune apoase (100% apa) incolore. Cand vars muschii se incordeaza iar apoi simt o durere sp***a in zona rinichilor
Ce as putea face ? Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/enterocolita-simptome-si-tratament-eficient_15722