ce trebuie sa fac?

Afectiuni ale rinichilor

Postata de elena736152519 cu 13 ani in urma.

acum un an mi s-a spart o piatra de 9mm de la rinichiul sting.cu ultrasunete la Panduri.Acum exact un an mi-au aparut dureri in partea stinga jos. am fost din nou la panduri si Dl Doctor mi-a zis ca am un fragment in vezica.Cum scap de el ca din cind in cind ma doare foarte tare si urinez rosu.beau ceai cind nu ma doare rinichiul.mi s-a spus sa merg in doua saptamini sa imi bage o sonda daca nu se elimina si daca fac febra. Dar sint disperata ca nu mai suport injectia aceea in sira spinarii, si nici aceea sonda, am o virsta de 66 de ani, imi este tare teama
Va rog cum sa fac sa iasa acest fragment din vezica, si ce tr sa iau.Va multumesc.

Raspunsuri (5)

Alexandru Nitu

acum 13 ani

Exista 90 % sanse ca sonda urinara pe care o sa o puna Dl. Doctor sa functioneze pentru a elimina bucatica de piatra aflata in vezica. Stati linistita, nu va alarmati ! Desi se vorbeste pe la colturi contrariul, in Romania sunt medici foarte buni !

victoria

acum 13 ani

pentru aceasta afectiune am urmat un tratament simplu si eficient.contactati-ma pe [email protected]

flori

acum 13 ani

lichide cat mai multe.

david

acum 13 ani

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;[email protected]. cu subiect noni

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa Kangen, produsa de un echipament japonez, revolutionar.
Gasiti detalii pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru mai multe informatii, va stau la dispozitie.