ce boala am ?

Afectiuni ale rinichilor

Postata de saab89 cu 13 ani in urma.

Cu tot respectul as dori sa ma lamuriti daca se poate sa stiu la ce ma pot astepta sa am. Sunt un tanar de 21 de ani si de vreo cateva zile am avut niste simptome cum ar fii:usturime la urinat si patarea lenjeriei cu un lichid alb galbui.Am fost la medic urolog dar m-a programat peste doua saptamani.ce poate fii??as dori sa imi spuneti daca se poate sa fii luat de la partenera ,mentionez ca avem o relatie stabila de 2 ani ,iar ea nu acuza ca ar avea nici o simptoma.astept raspuns cu nerabdare va rog ,sunt foarte nelinistit.Mii de multumiri

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Poate fi o BTS sau o problema urinara. Sper ca medicul urolog iti va face si analize de secretie. Sper, de asemenea, ca aveti raporturi protejate. Faptul care partenera nu acuza simptome nu inseamna ca nu are nimic.

saab89

acum 13 ani

As vrea sa stiu daca ar fii vorba de o infectie urinara sau de gonoree

Iuli

acum 13 ani

Pot fi ambele sau altceva, numai medicul va poate spune.