buna seara!

Afectiuni ale rinichilor

Postata de danieladinca1 cu 10 ani in urma.

astazi am urinat cu sange de vreo 2ori..si acum cateva luni mi sa intamplat acelas lucru.problema este ca ma si ustura cand urinez..am piatra si nisip la rinichi si cred ca din cauza asta urinez cu sange.ce pot face?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul urolog sau internist pentru evaluare: analize de laborator, sumar de urina, ecografie abdominala, pentru a primi un tratament adecvat.

Mihu Mirabela

acum 10 ani

incearca acest pachet

http://***.ro/subcategorie/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi-0.html

Utilizator11618663391

acum 3 ani

Bună ziua!! Cum ați scăpat de usturime la urinat ?