Amețeala, mâini si picioare amorțite ?

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Utilizator11644403061 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, ieri de dimineața m am trezit cu o durere in zona rinichilor, nu am băgat de seama deoarece am mai avut astfel de dureri, după ceva timp durerea a început sa se amplifice așa ca am fost la doctorul meu de familie, in timp ce așteptam la farmacie pentru a mi lua medicamentele am început sa amețesc atât de tare încât nu puteam sa mai ies afara si când m am urcat in mașina sa pot pleca mi au amortit mâinile si picioarele foarte rău încât nu am mai putut conduce. Poate cineva sa îmi spună dacă a mai trecut prin așa ceva si ce este de făcut ?
Vreau sa mentitionez ca am avut dureri groaznice de rinichi, pur si simplu nu ma puteam oprit din plans .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diverse/iti-amortesc-mainilei-ce-afectiuni-ar-putea-fi-de-vinai_18205