am durere uneori la spate si urinare

Afectiuni ale rinichilor

Postata de stel@ cu 12 ani in urma.

am fost diagnosticat cu nisip la rinichi e posibil ca din aceasta cauza sa nu am erectie decat foarte sp***a? si ce pot face sa imi revin?

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

nisip-ul la rinichi poate fi eliminat printr-o dieta bogata in lichide (cel putin 2l/zi in total)ca apa plata, sucuri naturale de citrice. episoade pasagere de disfunctie erectila sunt normale (luand in calcul oboseala, stress-ul). daca devin persistente , functie de afectiunile asociate, se poate determina cauza acesteia si un eventual tratament.

Carmen

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.