afectiuni rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Haidau Lidia cu 10 ani in urma.

presupun ca simptomele pe care le am eu sugereaza o afectiune la rinichi, acuz dureri de spate in zona lombara si nu numai care radiaza in ovare, iar zilele trecute am avut o senzatie de constrangere a intestinelor si a coastelor. ma gandesc ca sunt rinichii...

Raspunsuri (2)

Dr. Oana Panfir

acum 10 ani

Rinichii pot reprezenta una din cauze! Va recomand o evaluare completa. Consultati un medic internist.

Haidau Lidia

acum 10 ani

va multumesc