Por exista afecțiuni din cauza la batista bebelusului ?

Afectiuni ale nervului optic

Postata de Utilizator11607284481 cu 3 ani in urma.

Buna seara! Am si eu un bebe de 5 saptamani si are nasucul foarte înfundat de cand am venit cu ea din spital. Folosim batista bebelusului atașată la Aspirator. Problema este ca mi se pare ca este putin umflată lângă nasuc. Este posbil sa existe probleme din cauza la batista bebelusului?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/cum-ajuti-copilul-cand-are-nasul-infundati_12731