Oare sa fie pe sistem nervos va rog care stie ?

Afectiuni ale nervului optic

Postata de Utilizator11639947642 cu 2 ani in urma.

Buna de vro 3 luni de zile am ameteli senzatie nod gat umflat pe parti respiratie scurta transpir intoleranta la frig dureri musculare slabiciune musculara dureri articulare arsura in vorp ploape umflate dimi gingi umflate vedere incetata am facut analize TSH eco tirodiana totul este perfwct stie cine ce este insomni piele uscata

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/7-afectiuni-pe-care-le-semnaleaza-ameteala_15906