nu stiu ce am ma poti ajuta?

Afectiuni ale nervului optic

Postata de mihaela cu 11 luni in urma.

nu stiu da mea zis ca am doua ovoale care trebuie eliminate

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa discutati in detaliu cu medicul dumneavoastra despre motivele pentru care se recomanda aceasta procedura si despre optiunile de tratament disponibile.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/ovarectomia-chirurgia-indepartarii-ovarelor_8267