Poate a întâmpinat cineva noduli la sub brat?

Adjuvant cancer de san

Postata de Utilizator11629493077 cu 2 ani in urma.

Bună seara! De 3 ani o data la câteva luni îmi apar pentru câteva zile la sub bratul stâng, sub piele niște noduli rotunzi ca niște bile și foarte dureroși. Mereu au trecut, dar de aceasta data par ca au altfel de apariție. Itai au fost pe mijlocul sub bratului apoi s.au dus spre exterior spre mana iar acum s.au retras către sân. Încă nu am apucat sa ajung la doctor, poate aveți o părere despre ce ar putea fi! Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/fibroadenomul-mamar-evolutie-si-complicatii_16772