nodul de marimea unui bob de mazare mai mic la sub brat sub piele,motiv de ingrijorare?

Adjuvant cancer de san

Postata de Ana-Loredana cu 3 ani in urma.

de cateva luni am sub brat un nodul de marimea unu bob de mazare mai micut,este bub piele si nu este dureros,nici nu sa marit sau micit intr-e timp,am crezut ca este un fir de par crescut sub piele dar de obicei alea sunt dureroase la atingere

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/fibroadenomul-mamar-evolutie-si-complicatii_16772