help me pls

ADHD

Postata de andreea1234 cu 13 ani in urma.

sunt foarte agitata, oare am ADHD???

Raspunsuri (9)

andreea1234

acum 13 ani

posibil

andreea1234

acum 13 ani

vorbesc cu mine :|

andreea1234

acum 13 ani

sunt nebuna? :|

andreea1234

acum 13 ani

heloooo!!...nu vorbeste nimeni cu mine??

andreea1234

acum 13 ani

pe miner nimeni nu ma vrea...nici chiar mamica mea :| uof

Alin. M

acum 13 ani

Salut, nu cred ca ai ADHD doar ca esti spontana sau foarte agitata.. eu am ADHD si sunt hiperactiv mereu, dar nu am probleme sociale, economice sau de relatii , ideea sa te mentiii ce esti tu fara anumite tratamente si altfel de medicamentatie. Incearca sa numai consumi cafea, bauturi cu continut ridicat de zahar. sau alte genuri (ex: energizant) incearca o eliberare si apoi vezi daca mai esti spontana.pentru alte informatii [email protected]

Psihoterapeut Laura Ciocoiu

acum 13 ani

ce varsta ai?

irene

acum 13 ani

buna andreea1234,spune ne mai multe despre tine ...

Psih. Alina Ionescu

acum 13 ani

Buna, Andreea. Esti agitata in general, este un mod de a fi, sau este vorba de o stare de moment? Ti s-a intamplat ceva care te-a tulburat?