angina

ADHD

Postata de scida cu 12 ani in urma.

Daca am o jena ca o durere dar aproape constanta,nu ca cea de la angina si mi s-a recomandat corlentor de 5 m si nu am angina am reactii adverse?

Raspunsuri (2)

unde

acum 12 ani

unde ai durerea ?
durerile precordiale la tineri pot fi banale dureri intercostale
daca nu sunt te sfatuiesc sa eviti cafeaua si coca cola
si trateaza-ti eventualele gastrite
nu intra in panica

scida

acum 12 ani

Da ,ai probleme,eu am fost in situatia aceasta si mi-a scazut pulsul foarte mult,nu mai puteam sa respir,ma luau ameteli si transpiratii,o sa-ti revi dupa 2-3 ore dar trebuie sa intrerupi tratamentu.