ADHD

Postata de Carmen16191934 cu 12 ani in urma.

Buna seara , am o rugaminte daca stie cineva vreo clinica privata care trateaza ADHD. Am un baietel de 7 ani jumatate si este diagnosticat cu aceasta boala de la varsta de 4 ani. Acum nu se simte bine si as vrea sa consult si alti medici. Daca nu imi puteti raspunde aici , las un mail : [email protected] sau id mess: camy_petrescu
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

Adhd se trateaza cu psihoterapie. Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa cautati un cabinet psihologic

Constantin

acum 11 ani

Incearca si untratament naturist.Iti pot face niste recomandari daca ma contactezi la [email protected]