galma in abdomen?

Aderentele abdominale

Postata de MembruMobileApp1484475163 cu 7 ani in urma.

cand stau intinsa in pat si palpez abdomenul, simt o galma in partea de jos a abdomuneului (sub buric) cam de marimea unui ou(aproximativ). Simt ca se poate misca daca apas un pic mai tare ..simt ca se paote muta cativa cm..si cateodata o simt ori in partea dreapta ori in partea stanga. nu simt nici durere, nici disconfort.Ce este?

Raspunsuri (3)

Utilizator11566853918

acum 4 ani

Am si eu aceeasi problema. Doar ca in lateralele buricului. Ai aflat ce ai?

Utilizator21627070126

acum 2 ani

BUNA SI EU AM LA FEL DE CATVA TIMP 3 SAPT AM DESCOPERIT , DOAR DISCONFORT, DAR CE O FI ??

Claudia

acum 2 ani

Aștept răspunsuri și eu...
Mulțumesc @!!!