Barna mai jos de buric?

Aderentele abdominale

Postata de Utilizator11564440220 cu 4 ani in urma.

Buna seara, ma numesc Adrian am 39 ani si am urmatoarea problema :cand stau intins in pat si apas mai jos de buric simt o galma(barna)ce se duce in stanga,mentionez ca ma si doare.Simt ca nu elimin din prima materiile fecale de culoare maro deschis nu este sange sau sa fie de culoare inchisa.
Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/durerea-abdominala_6126