Usturimi ale fetei dupa ce aplic crema pentru combaterea acneei?

Acnee

Postata de Utilizator11597508764 cu 3 ani in urma.

Dupa sfaturile unui dermatolog am luat un gel spumant pentru fata ce dupa folosirea acestuia ma ustura putin fata ,insa dupa ce aplic crema anti acnee ma ustura foarte tare fata si ma si infurnica !! Ce as putea face ca sa nu ma mai usture fata ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alergiile/alergiile-la-medicamente_9533