Remediu pentru coșuri dureroase?

Acnee

Postata de Utilizator11597835339 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Am de 2 săptămâni o problema cu,coșurile ieșite in Barbie.Unele sunt foarte dureroase. Daca puteți sa ma ajutați cu un sfat.Ce as putea lua. Acum câțiva ani am avut o problema asemănătoare doar ca,coșurile erau pe gât.Am fost la dermatolog și mi-a spus ca e din cauza dereglări hormonale.Mi-a dat doua creme pe care le aplicam una dimineata și una seara plus tratament cu antibiotic. Va rog frumos sa ma ajutați cu un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Acneea/10-tratamente-eficiente-pentru-acnee_13195