Pot folosii un stick antiseptic cu arbore de ceai de la Thursday Plantation?

Acnee

Postata de MembruMobileAppsheldon.omp cu 6 ani in urma.

Buna.De o luna si jumatate folosesc Mask Plus Gel si Mask Hidra Acne,in tratamentul acneei vulgare.Rezultatele se vad,doar ca am niste pete pe barbie si pometele stang provocate de acnee si as vrea sa stiu daca in timp ce fac tratamentul cu cele doua produse de la Mask,pot folosii si acest stick pentru pete?
Intreb pentru ca nu vreau sa se inrautateasca situatia.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Acneea/acneea-vulgara_1337