De am niste bubite albe pe penis?

Acnee

Postata de MembruMobileApplaurentiugalbenu61 cu 6 ani in urma.

Am niște bubite albe pe penis, nu ma mănâncă, nu ma deranjeaza, poate doar estetic, prezinta vreo boala? Sunt fine si se observa mai bine la intinderea pielii. Precizez ca am 17 ani si mi-am început viata sexuală

Raspunsuri (1)

Utilizator11554233735

acum 5 ani

Buna nu sunt medic dar cred ca te pot ajuta cred ca ai ce se numeste ppp este un virus sau ceva de genu nu este daunator are doar efect estetic (ai bubitze albe la inceputul capului penisului si pielea crapata si bubitze sub piele) dar iti recomand sa te duci la medic