Cos in zona intima?

Acnee

Postata de Georgiana cu un an in urma.

Buna seara! Acum o saptamana cand m am depilat mia iesit un cos in zona intima sub labia mara! Dar nu ma deranjeaza! Este sub piele! Sunt speriata si ma tot gandesca la chestia asta ! Nu stiu ce sa fac! M am dat cu gynocanesten si tot nu dispare! Ma ajuta si pe mn cineva !

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca ati incercat deja sa tratati zona si nu ati vazut o imbunatatire, e posibil sa fie vorba despre o infectie sau alta problema medicala. Un medic ginecolog poate stabili un diagnostic corect si va poate recomanda tratamentul adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/HPV-si-cancerul-de-col-uterin/virusul-papiloma-uman-generalitati_1013
sfatulmedicului.ro/Infectii-genitale-feminine/infectia-cu-hpv-simptome-cauze-investigatii-si-tratament_18637