Am folosit tot felul de creme și tratamente acnea n-a dispărut ce pot face?

Acnee

Postata de Utilizator11538110684 cu 5 ani in urma.

De la vârsta de 16 ani ma lupt în continu cu coșurile, puncte negre, ten gras. Am folosit tot felul de creme și tratamente timp de 5 ani și degeaba, am ajuns în punctul în care dau cinci milioane pe 2 tuburi de crema de la farmacii, însă degeaba. Mai nou, am observat ca au început să-mi apară niște găurele în ten. Ma poate ajuta cineva? Ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Acneea/5-tratamente-surprinzatoare-pentru-acnee_7384