Acnee severa

Acnee

Postata de MembruDesktop1564801871 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! De la varsta de 15 ani imi apar cosuri, acum ac***a 18 si de la an la an parca se agraveaza. Am zile cand pe fata am doar cateva cosuri aproape vizibile si zile in care am fata complet rosie. De asemenea, imi apar si pe restul corpului, cum ar fi pe coapse, spate, umeri, gat, piept si cel mai rau, in cap. Intrebarea mea ar fi daca acest lucru este normal, deoarece, sincer pentru mine devine insuportabil pentru ca, pe langa ca arata cum arata, ma dor fizic. Mentionez ca am fost la un dr dermatolog care mi-a recomandat Zinerit si Azitrox, lucru care a fost aproape inutil. Scuze in avans pentru posibilele greseli gramaticale pe care le-am facut si va astept raspunsul!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Acneea/10-tratamente-eficiente-pentru-acnee_13195