Buna seara am nevoie de ajutor va rog..?

Aclorhidrie - secretie redusa sau absenta de suc gastric

Postata de MembruMobileApp1504904405 cu 6 ani in urma.

Mama a făcut un ct abdominal deoarece o doare foarte tare stomacul iar la concluzie scrie : Posibila modificare parietala gastrica subcardiala - de corelat cu ex. Endoscopic și biopsie .. aștept un răspuns cât mai repede .. va mulțumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.