De ce sânge în scaun ?

Acidoza renala

Postata de Utilizator11588685600 cu 3 ani in urma.

Am observat sânge în scaun ieri și îmi fac griji pentru asta deoarece nu știu dacă este grav și de la ce ar putea fi. Îmi puteți spune un sfat?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/prezenta-sangelui-in-scaun-cand-trebuie-sa-ne-alarmami_17541