Buna ?

Acidoza renala

Postata de Foina cu un an in urma.

Am asa o intrebare ce poate fii baeatul meu de 5 ani are doua trei zile de cind a inceput sa urineze foarte des ce pote fi pina acuma nam avut asa probleme dar ma cam deranjeaza noapte cind doarme nu merge la viceu dar ziua merge foarte des

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectiile-urinare-la-copii/infectiile-urinare-la-copii-inalte-si-joase_200