va rog ajutati-ma

Accidentul vascular cerebral

Postata de paula_aura cu 13 ani in urma.

trebuie sa iau legatura urgent cu domnul doctor Leon Danaila.Va multumesc mult!

Raspunsuri (7)

badarau laura

acum 13 ani

buna ziua!! asa vrea sa va intreb ceva...mama se plange ca are ceata pe ochi si nu mai are putere in mana dreapta ,scapa tot din mana....anul trecut a avut un acident vscular si are tratament si acum il ia tot timpul...si si-a masurat tensiunea aproape tot timpul de cand are aceasta stare dar nu are tensiune.dc puteti sa imi raspundeti va rog pe adr de email
[email protected] va multumesc mult!!!

google

acum 13 ani

Prof. Dr. Leon Danaila
Medic primar

Titulatura m. pr. neurochirurgie, dr. ?n st. med.
Specialitatea 1 Neurochirurgie
Tipul unitatii Institutul de Boli Cerebrovasculare
Unitate Institutul de Boli Cerebrovasculare (ibcv) Prof. Dr. Vlad Voiculescu
Sectie CONDUCERE
Judet Bucuresti
Localitate Bucuresti
Adresa Institutiei Sos. Berceni nr. 10-12, sector 4, Bucuresti
Telefon Tel. centrala: 461.05.03 - 28 ; Tel./Fax: 334.71.7

alinkeu

acum 13 ani

daca este vorba de doctorul Danaila de la clinica Obregia te pot ajuta eu...insa nu stiu cum il mai cheama...doar de Danaila stiu ca azi a operato pe mama de tumoare pe creier...ast raspuns

paula_aura

acum 13 ani

e Leon Danaila si e neurochirurg.Am nevoie de un nr de mobil ceva ,ca la tel de la spital nu raspunde nimeni

larisa

acum 10 ani

Te rog din inima salveaza ma cu nr domnului profesor Danaila!! E urgent. Bunicul meu este in coma

alinkeu

acum 13 ani

.

simona

acum 10 ani

As vrea si eu nr de trl al domnului dr leon danaila am un adenom hipofizar