Tumoare sau ..?

Accidentul vascular cerebral

Postata de MatyasMaty cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Ieri dimineata bunicul meu nu mai putea face absolut nimic era slabit..Am chemat ambulanta l-am dus la spital.Acolo iau facut o tomografie cred la cap. Dupa ce au vazut acea tomografie au spus ca a facut un atac cerebral , are o semipareza si din cate se vede o tumoare de 3 cm. Acum nu mai stiu ce sa cred, fiindca pana ieri nu a avut nici cea mai mica problema , m-au intrebat daca a avut dureri de cap dar nu a avut asa ceva niciodata! Ce este curios acum 3-4 luni pe ala radiografie la creier nu avea nimic. Acuma nu stiu ce sa cred , eu totusi sper ca din cauza tensiuni foarte mari sa fi spart o vena nu stiu sa fie un cheag de sange nu stiu ... In zilele urmatoare urmeaza sa ii se faca un RMN acuma nu stiu ce sa mai cred :(

Raspunsuri (2)

Mia

acum 10 ani

Iti recomand acest produs:

http://zeolite.ro/Ultra_zeolit_lichid.html

Foarte multa lume il lauda, eu l-am folosit pentru eliminarea de matale grele, insa am auzit ca este foarte eficient in eliminarea celulei canceroase.

Sanatate bunicului!

anca

acum 10 ani

Ce sunt astea?produse farmaceutice sau naturiste?

Daca sunt farmaceutice nu ma intereseaza