trigliceride 238

Accidentul vascular cerebral

Postata de nelug cu 12 ani in urma.

cum se poate reveni la normal?Celelalte analize sunt normale.Limfocitele 23,4.Monocite+Bazofile+Eozinofile2,4,Largimea distributiei eritrocitare)%15,6

Raspunsuri (7)

Medic Epuran

acum 12 ani

Valorile trigliceridelor pot fi scăzute prin menţinerea unei diete sărace în grăsimi saturate, colesterol si carbohidraţi simpli la care ar fi recomandat să se adauge efectuarea de exerciţii fizice precum şi scăderea în greutate (in cazul persoanelor cu surplus de greutate). Dintre alimentele recomandate pentru consum se pot enumera: pâinea din făină integrală, cartofii dulci şi pastele integrale.

eva40

acum 12 ani

ca sa-ti ajunga cele scrise mai sus ,in primul rand trebuie sa-ti detoxifici ficatul,prin asta iti reglezi metabolismul
Pure Yucca 3x1 /zi cu multe lichide si Liver aid 3/zi ,cate o cutie

nelug

acum 12 ani

Iau Pure Yucca 1 de trei ori pe zi voi face analizele la sfarsitul lunii Aprilie si voi posta rezultatele,voi face si o cura de supa de varza,sunt curios daca are vreun efect in scaderea colesterolului,o sa incerc si uleiul de somon salbatec,care s-ar parea ca este foarte bun

eva40

acum 12 ani

cred ca nu am fost intelesa suficient de bine.Pure Yucca este detoxifiant,curata fierea si toxinele ,uratii,oxalatii etc.Ca sa scada colesterolul trebuie ficatul regenerat.Liver aid 2 dimineata 1 la pranz si dupa o cutie stam de vorba.Cititi prospectele
www.***.ro

nelug

acum 12 ani

Am inteles acum va multumesc

eva40

acum 12 ani

cu placere,daca mai aveti intrebari,va rog nu ezitati

nelug

acum 12 ani

Cu cea mai mare placere daca voi avea necazuri voi apela la dumnevoastra,sper sa nu am si sa va spun,o zi buna cu multe bucurii!