tratament

Accidentul vascular cerebral

Postata de mariusadrian36 cu 10 ani in urma.

ce medicamente se administreaza la accidentul vascular cerebral mentionez ca nu mai poate vorbi decit un da sau nu siinca ceva care numai ia intelege cum ar fi ,cuecu.cuecu

Raspunsuri (3)

Mirna

acum 10 ani

Neuro Optimizer de la Secom este special pt sechelele avc. Are efecte uimitoare la o administrare continua de cel putin 6 luni. Puteti citi mai multe si pe secom.ro

Stanciu Andreea

acum 10 ani

Incearca tratamentul cu zeolit lichid imbunatatit cu DHQ, Ph Balancer si Oxy DHQ de la Get Healty Again. Mama mea se simte mult mai bine cu acest tratament. Sanatate!

raspuns

acum 10 ani

Trebuie facut un CT/RMN. Se recomanda o cura de tratament intravenos cu Cerebrolisine - timp de 10 zile, daca AVC-ul a fost ischemic. Poti pune in 500 ml glucoza, vitamina B1 (1 fiola), B6 ( 2fiole), B 12 (2 fiole) zilnic.