sunet

Accidentul vascular cerebral

Postata de bogdann cu 10 ani in urma.

Buna ziua
As dori si eu daca se poate o indrumare,un sfat.de cateva saptamani au un sunet ca un click si il simt parca in cerul gurii.Dar ce este mai ciudat ca doar in timpul mersului se manifesta acel click,daca ma deplasez incet nu suna dar cum maresc pasul click-ul revine.Insa daca deschid gura tare sau casc sunetul dispare pt putin timp.
Astep un raspuns va rog.multumesc.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist pentru evaluare ( cu audiograma, etc).