sonolenta un cazul unui avc ischemic

Accidentul vascular cerebral

Postata de onutzaa18_bv cu 9 ani in urma.

Bună seara acum doua zile bunicul meu a suferit un avc ischemic în care ia fost afectata vorbirea dar și o paralizie pe partea dreapta când am ajuns cu el la spital nu simțea piciorul deloc acum simte însă mana deloc la fel și vorbitul lipsește. Doctorul ne a zis sa k mergem înainte cu pași mărunți Și ca o sa fie bine. Problema mea este alta el doarme foarte mult iar o asistenta ne a spus k nu este bine deloc faptul k el doarme așa de mult iar ăsta mă băgat înapoi în Starea aceea de frica ca nu va reuși.poate sa mi spună cineva dacă este rău k doarme așa de mult sau e normal

Raspunsuri (2)

Dr. Ciprian Vlaicu

acum 9 ani

Intr-adevar, nu este normal (chiar daca poate fi explicata aceasta situatie
prin accidentul vascular suferit). Va recomand sa luati in considerare si po-
sibilitatea unui tratament homeopat; pentru prescrierea acestuia este nece-
sara efectuarea unei consultatii personale, individualizate, efectuate de un
medic cu competenta in homeopatie.

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

As vrea sa stiu mai multe amanunte. Scrie-mi la adresa [email protected]
Toate bune!