rugaminte

Accidentul vascular cerebral

Postata de jema cu 11 ani in urma.

puteti sa-mi spuneti va rog numele clinicii din Franta ,unde se fac operatii de anevrisme prin embolizare? si in ce oras se afla?

Raspunsuri (2)

Dr. Rafael Halpern

acum 11 ani

Puteti sa-l intrebati pe Dr Bogdan Dorobat de la Spitalul universitar, departamentul de angiografie, pentru ca dansul a facut specializare in Franta pe aceasta problema

Claudia

acum 11 ani

Se fac operatii de anevrisme prin embolizare si la Bucuresti-la IBCV-Institutul de Boli Cardiovasculare (situat in aceeasi curte cu Sp.Baltazar).
Am vazut o doamna care a plecat pe picioare la 5 zile dupa operatie prin embolizare efectuata in acest Spital-imi pare rau ca nu stiu exact numele Dr care opereaza-este unul singur in IBCV.Incercati sa sunati.
Multa sanatate si Doamne-ajuta!