recuperare dupa 3 luni

Accidentul vascular cerebral

Postata de sfatul medicu.ro cu 10 ani in urma.

buna ziua,sotu meu a avut un avc cu hemiplegie si la o luna jumate a mers,dar acum are 4 lun,dar mana o salta dar nu poate sa miste degetele,si ii tremura si frige,e normal,aurmat cu cerobroysin 3 luni,cata pauza ia?

Raspunsuri (1)

terapeut Claudia

acum 10 ani

Incercati si cu reflexoterapie si neurovitamine.Alte detalii la adresa e-mail [email protected]