recuperare avc

Accidentul vascular cerebral

Postata de sfatul medicu.ro cu 10 ani in urma.

buna ziu,am 4 luni de la avc si am facut 3 luni de cerobrysin si e normal sa faca o pauza,si cat timp? mana o misc dar,nu pot sa misc degetele,si imi tremura,mai imi revin cu mana ca fac si ditaminele b1,b6,b12.

Raspunsuri (1)

membru248336

acum 10 ani

Cerebrolisyn - ul este baza de crier de porc si se face timp de 3 luni cate 10 zile pe luna _ pentru regenerarea celulelor nervoase dupa care se mai face la 1 an dak mai este nevoie _"" se mai foloseste pentru crize de Epilepsie si ETC - vezi prospect_- 1 sau 2 pe zi dupa caz--- pret 25 lei aprox o fiola