Recuperare-Anevrism cerebrl

Accidentul vascular cerebral

Postata de Mary_ cu 12 ani in urma.

Buna seara tuturor.
Mama mea a avut un anevrism cerebral ,la Bucuresti i sa facut embolizarea.In prima sapt totul a decurs bine,dupa care a inceput sa imi vomite.Am fost cu ea la medic ,i sa facut ecog. abdominala,RMN ,toate analizele au iesit bine.i-au prescris niste medic contra varsaturilor,i sa facut vit B1 si B6 insa fara nici un rezultat.
Ce imi recomandati sa fac pt ca nu mai stiu ce sa ii fac.Se ridica in sezut,paseste putin ,nu are alte urmari.....doar varsaturile nu se opresc,are mom cand si apa pe care o bea o da afara.Acum a decis sa o duc la un centru de recuperare,ce parere aveti?
Pt eventualele raspunsuri,pareri va multumesc

Raspunsuri (2)

Mioara

acum 12 ani

In cadrul Clinicii Anadolu din Istanbul poate beneficia de cele mai bune servicii. Va recomand sa apelati la serviciile reprezentantilor clinicii in Romania www.anadolumedicalcenter.ro
Multa sanatate va doresc!

eva40

acum 12 ani

cred ca varsaturile sunt doar simptome,si nu astea trebuiesc tratate.Eu i-as recomanda un tratament cu oxigen stabilizat ,saracit in deuteriu si Zhentonic
pe pagina de web www.***.ro puteti citi mai mult despre asta sau daca-mi scrieti,va trimit bibliografia