Presiune in cap

Accidentul vascular cerebral

Postata de laroquette cu 7 ani in urma.

Buna seara,de ceva timp am o presiune in cap ce coboara spre urechi si amortirea maxilarului si senzatie de ace in picioare si maini
Am suferit de asa ceva cu mult timp in urma,m.au lasat apoi au revenit pe 21 luna trecuta
Intre timp dupa o cura cu ca,mg si zn m.au lasat
Acu de vreo cateva zile au revenit
Ma sperii tare rau cand am starile aste

Raspunsuri (3)

laroquette

acum 7 ani

Mentionez ca am 43 ani si o hipotiroida ce o tratez cu euthyrox 25mg

Maria cutii

acum 9 luni

buna namfost pana acum la doctor dar am durere de cap si tulburari cihiata la ochi Misa intplat Asta dacand am nascuto pe fetita mea de 7 luni artrebui sa sun la medicul meu

Bogdan

acum 2 luni

Salut ai gasit raspunsul la problema ta? Simt la fel aceasi problema si eu. Merci