Am descoperit noul Argi Plus? Credeti ca merita utilizat?

Accidentul vascular cerebral

Postata de argiplus cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Am gasit pe un site ca Argi Plus este foarte bun pentru sistemul cardiocirculator!
La folosit cineva? Are eficienta?
Multumesc frumos!

Raspunsuri (15)

elinaagroup

acum 13 ani

Da, am folosit in familie si la rezultatele personale deosebit de bune si de rapide se adauga experienta unei prietene, in varsta de 75 de ani... vi-l recomand cu caldura
www.elinaagroup.eu/argiplus.html

vasile

acum 13 ani

DA, e performant. Situl cel mai complet este www.arginina.ro

Iuli

acum 13 ani

nu, nu cred ca merita utilizat.

Valentin

acum 13 ani

Dupa tine,probabil ca cei 3 cercetatori care au luat premiul Nobel pt cercetari asupra argininei sunt o adunatura de p***a si juriul la fel. Unul dintre ei a lucrat 10 ani pentru a produce Argi+. Mai citeste, ai o buna colectie de materiale pe www.arginina.ro

roxana

acum 13 ani

Buna,eu am consumat argi plus de la www.arginina.ro,fata de alte companii e net superior la calitate.Il recomand cu cea mai mare increde.

arginina.ro

acum 13 ani

tot ce s-a cercetat despre argi plus gasiti pe arginina.ro

Simina

acum 13 ani

Buna ziua,eu am consumat Argi plus de la F.L.P,am obtinut rezultate spectaculoase.Va recomand cu cea mai mare sinceritate, sa folositi acest produs miraculos.

adriana

acum 13 ani

l-am incercat pe cineva care nu mai avea nici o vlaga,era abatut,parca nu mai avea putere...stii cum e acum..OOOAAAAUUUU,plin de viata incercati si nu veti regreta http://www.arginina.ro/10-motive-pentru-care-dr-peter-atherton-recomanda-argi/

Edy

acum 12 ani

Buna ! Este cel mai bun de pe piata. ARGI+ sprijina organismul in formarea creatinei, o proteina foarte importanta! Are plus de vitamine si antioxidanti! Consuma-l cu incredere !

Roxana

acum 12 ani

Este f bun. Eu l-am folosit pt a trata durerea de fiere, impreuna cu Gelul de Aloe Berry si din primele zile s-au vazut rezultatele. Este scump, dar merita.

elasky

acum 12 ani

va pot spune eu cat e de bun....dai o gramada de bani, si nu vezi nici un rezultat, Cica este bun pentru circulatie.....mainile mele si picioarele au ramas la fel de reci. In plus dupa ce am terminat cutia am facut si o raceala zdravana. Cred ca sunt niste abureli, ca sa-si mai vinda americanii produsele la fraieri ca noi.

sportiv

acum 12 ani

Confirm ca este deosebit de bun...Am testat tot ce exista, am ramas si raman la Argi+.

petre petre

acum 8 ani

Daca ai diabet , este bun ARGI PLUS?

MembruMobileApp1478104889

acum 7 ani

Da este foarte bun ! Cunoastem persoane care nu au mai fost nevoite sa isi administrize insulina dupa ce au inceput tratamentul cu acest produs si altele recomandate de catre medicul companiei in functie de istoricul medical al fiecarei persoane. Va pot ajuta cu mai multe informatii si pentru a va pune in legatura cu medicul companiei.***

Utilizator11539182721

acum 5 ani

Si eu folosesc ARGI+ de la Forever Living Products.
Este unul din produsele mele preferate. Mi-a placut de la prima incercare.
Asigura un plus de energie si controbuie la buna functionare a sistemului circulator.

adresa_web_filtrata /Feel-and-Live-with-Passion-Forever-1975298416022224/