PAREZA FACIALA PERIFERICA STANGA

Accidentul vascular cerebral

Postata de Daniela0621 cu 11 ani in urma.

Am consultat un medic neurolog si mi-a recomandat sa-i fac o eco Doppler vase cervico-cerebrale.Mi-a mai prescris un trat. cu neuromultivit,aspirin cardio si celebrex

Raspunsuri (1)

Marius

acum 11 ani

Va recomand un dispozitiv medical foarte bun, de recuperare medicala, de fizioterapie, pe care puteti sa il folositi oricunde oricand, sa il aveti in permanenta cu dvs. prosucatorul este din Austria, Iar in Romania il gasiti pe www.multiclar.ro