oare am anevrism ?

Accidentul vascular cerebral

Postata de Anton Pan cu 8 ani in urma.

sfar de anxietate , fotofobie , si ma doare rau capul in jurul urechilor de la sunete puternice , am facut analize CT si RMN fara contrast si e totul normal insa cand fac sex ma simt rau de tot dupa ideea e ca ultima oara cand am facut nu mi-am mai revenit simt ca ma ia cu lesin din zona fruntii si ma simt ciudat de parca funtionez cu juma de creier sunt neatent am urechile infundate mandibula in jurul urechilor paraie pocneste imi pacane urechile tensiunea mi-a scazut aveam chiar si 13 din cauza anzietatii, acuma am 95 -10,5 . Sa fie depresie ?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna ziua. Ceea ce descrieti dumneavoastra nu se incadreaza in simptomatologia depresiei. Ar trebui sa va consulte un cardiolog, sa ii explicati manifestarile pe care le aveti.
Sanatate!