o rugaminte

Accidentul vascular cerebral

Postata de alynutza04 cu 13 ani in urma.

as dori sa folosesc informatii din articolu cu titlul accident vascular cerebral pt licienta mea si as dori sa intreb daca se poate??? m-ar ajuta foarte mult ... si as mai dori sa stiu daca se poate numele doctorilor care au scris articolu??? multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

cred ca pentru un raspuns la aceasta intrebare ar trebui sa folositi datele de contact trecute pe acest site la adresa: //sfatulmedicului.ro/contact.
de principiu, cand mi-am facut si eu lucrarea de diploma, foloseam absolut orice de absolut oriunde, mentionand la sfarsit locul de unde am luat informatiile si autorii articolelor, pentru ca daca ai cere acordul tuturor, ce faci atunci cand iei informatii de pe site-urile straine?

va urez o seara buna si multa bafta cu lucrarea de licenta:)

alynutza04

acum 13 ani

multumesc mult o seara buna:*