NNiste sfaturi va rog?

Accidentul vascular cerebral

Postata de Utilizator11543700247 cu 5 ani in urma.

Ce pot face tatal meu a suferit un avc partea dreapta nu o poate misca abia dupa 3 saptamani a inceput sa inghita doar supa blendata..in 2 zile il dau acasa Medici si nu stiu ce sa fac nu e in stare de a merge acasa dar nu am cu cine sa ma inteleg...

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Accidentul-vascular-cerebral/reabilitarea-post-accident-vascular-cerebral_335

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua, trebuie sa va adresati unei sectii de Recuperare. Daca doriti sa discutam mai mult, ma puteti contacta la numarul de telefon afisat sau la adresa de meil stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!