Nevralgia Arnold...!

Accidentul vascular cerebral

Postata de MembruMobileApp303748 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am 15 ani si niste probleme care nu imi prea dau liniste, am suferit un traumatism nazal , urmat de sangerare , si o usoara lovitura in zona din spate a capului, dupa o vreme am avut niste dureri , fotosenzitivitate si junghiuri in zona capului, fiind diagnosticat cu nevralgia arnold, asta a fost in urma cu 6 luni. Acum am niste sensibilitati in zona din spate a capului , anumite puncte in care ma apas , si dureri chiar ameteli dar si imi simt pulsul in cap(spate) si in urechi. Va rog un raspuns urgent si seriozitate. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , iti recomand sa consulti un medic neurolog ac***a in vedere ca simptomatologia s-a modificat .