Neurologie?

Accidentul vascular cerebral Accident vascular cerebral

Postata de MembruMobileApp1519198287 cu 4 ani in urma.

Buna ziua!! Acuma o luna de zile mergand le Strada am simtit o trosniutura la nivelul capului urmata de ameteli,palpitatii,amortirea picioarelor,am fost la urgenta mi au facut investigatii, cardiologie neurologie diabet toate rezultatele au fost bine nimic deosebit!!!problema este ça de atunci imi amortesc picioarelor nu am forta si cu niste calduri si amorteli la cap partea dreapta!!!!este cineva Care poate sa ma indrume cu un sfat!!!va multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/furnicaturile-la-maini-si-picioare-pot-semnala-diferite-boli_16190