neurochirurgie

Accidentul vascular cerebral Insuficienta cerebrovasculara

Postata de doru08 cu 15 ani in urma.

Am probleme mari. Mi se blocheaza incheieturile Cred ca Din cauza unui reumatism. Am dureri mari in zona cervicala, mai ales. Imi amortesc mainile si mi se inclesteaza degetele.Cunoaste cineva un neurochirurg bun in Bucuresti ?Multumesc !

Raspunsuri (4)

morwena

acum 15 ani

Dr. Danaila Leon este unul din cei mai buni chirurgi din tara. Sper sa te poata ajuta in problema ta. Il gasesti la Institutul de boli cerebrovasculare (IBCV) prof. dr. VLAD VOICULESCU (Bucuresti) - in incinta spitalului Obregia.

sorin240

acum 15 ani

Du-te la Dr. Dan Cristian Voinescu de la spitalul Elias.Pe doctorul Danaila nu il recomand nimanui nu mai eu stiu ce am patit din cauza lui.Sa nu amani vizita la doctor.Bafta in continuare si insanatosire grabnica.

adrian

acum 12 ani

du-te dracu de nenorocit k habar nu ai ce vb.IDIOTULE!!!!

RazvanV

acum 11 ani

Voinescu Dan mi-a omorat sotia nu a vrut sa se consulte cu nici un coleg , la respins pe academicianul Popa Constantin , pe Danaila la facut nebun, la fel si pe profesorul Stefanescu Florin . CINE se crede acest doctor, ce e ? va spun, se crede detinatorul adevarului absolut este orbit de orgoliu si e frate cu minciuna si negarea asta este marele dr. Voinescu Dan