inima

Accidentul vascular cerebral

Postata de membru266135 cu 8 ani in urma.

daca am pulsul inimi 50 fara sa iau vreun medicament de inima este ceva grav?cipralexul poate scadea pulsul??

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna ziua. De ce iei cipralex? Discuta cu medicul care ti l-a recomandat, si fa-ti o programare la cardiolog. Toate bune!

oana

acum 8 ani

Buna Ziua! si eu am cam aceeasi problema.. iau ceva suplimente cardioprotectoare de pe o farmacie online si anume***
nu ma vor afecta, nu? va multumesc

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Probabil aveti un medic care va urmareste si care a recomandat asa ceva?